Masz pytania - chętnie odpowiemy
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Dotyczy:
Zapytanie:
Kod z obrazka:
Captcha

Czas płynie i nic nie jesteśmy w stanie na to poradzić. Ale możemy sobie czas dobrze zorganizować, a w tym pomaga kalendarz.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą unikalną ofertą kalendarzy autorskich książkowych, trójdzielnych, planszowych i plakatowych. Cały kalendarz stworzony i zaprojektowany z myślą o Twojej firmie. Gwarantujemy, że nikt inny nie będzie miał takiego kalendarza jak TY.


Oczywiście zajmujemy się także kalendarzami standardowymi z nadrukiem firmowym, wkładką indywidualną itd.

Chętnie przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie, spiesz się, bo "Nowy Rok" nie będzie czekał na "Twój Nowy Kalendarz". ZAPYTAJ

Kalendarz książkowy
Bilfinger Berger Budownictwo
książkowy, autorski

Kalendarz książkowy, kwadratowy, oprawa skórzana z trójwymniarową wszywką. Środek według indywidualnego projektu. Wykonywaliśmy całość od projektu do gotowego egzemplarza.

Kalendarz standardowy
różni
trójdzielny

Kalendarz trójdzielny z indywidualną główką, kalendaria standardowe - wszystkie tej samej wielkości, takie same dla wszystkich Klientów

Kalendarz autorski
różni
trójdzielny

Kalendarze trójdzielne autorskie w nietypowym formacie. Zwykle kalendaria różnych wielkości. Całość indywidualna, każdy element projektowany i wykonywany specjalnie do tego kalendarza. Kalendarze pakujemy w dopasowane koperty z nadrukiem.

  • Wczytuję dane ...