Masz pytania - chętnie odpowiemy
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Dotyczy:
Zapytanie:
Kod z obrazka:
Captcha

Miło jest coś wygrać każdy o tym wie. Twoi Klienci na pewno też. Konkurs jest jednym ze skuteczniejszych narzędzi marketingowych pozwalających na aktywizację Klientów i wzmacniających ich przywiązanie do marki.

Organizujemy konkursy wszelakie - duże, małe i malutkie. Dla wszystkich i dla wyselekcjonowanych osób (np. Twoich najlepszych Klientów). Ogłaszane na papierze i w Internecie. Załatwiamy wszelkie sprawy związane z konkursem, podatkami od wygranych, kontaktem z uczestnikami konkursu.

Mamy też doświadczenie w organizacji loterii promocyjnych i osobę z uprawniwniami MF do nadzoru nad przebiegiem loterii promocyjnej.

 

Konkurs dla dystrybutorów
Saint-Gobain HanGlass Polska oddział Autover
konkurs

Konkurs dla dytrybutorów - warsztatów za zakup (sprzedaż) jak największej ilości szyb w danym okresie. Warszaty podzielone były na kategorie ze względu na wielkość obrotów handlowych z producentem.

Konkurs dla handlowców
YARA POLAND
konkurs

Kolejny już konkurs dla handlowców - nagrody - vouchery na dowolny wyjazd wygrywają Ci handlkowcy, którzy w określonym przez Organizatora czasie zanotują największą sprzedaż.

Konkurs karnawałowy
Electro World
konkurs internetowy

Konkurs dla użytkowników serwisu electroworld.pl, zajmowaliśmy się grafiką oraz całą obsługą konkursu, łącznie z wysłaniem wyników do zwycięzców.

Konkurs lojalnościowy
FUNAI
konkurs internetowy

Konkurs mający na celu zachęcanie do wizyty na stronie Funai na FB.

YARA POLAND
konkurs dla handlowców

Konkurs dla handlowców - wygrywają Ci, którzy w czasie trwania konkursu odnotują najwyższą sprzedaż. Zakupy notowane są na specjalnych kartach konkursowych, wysyłanych wraz z zaproszeniem do udziału w konkursie.

  • Wczytuję dane ...