Masz pytania - chętnie odpowiemy
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Dotyczy:
Zapytanie:
Kod z obrazka:
Captcha

W tym dziale pokażemy Państwu realizacje dla nas nietypowe oraz nietypowe w znaczeniu szczególne. Powinny się tu znaleźć takie rzeczy jak kielichy Martini, w których mogła i siedziała modelka, ale także aranżację sklepu z winami, podesty do wystawiania produktów na stacjach benzynowych, elegancki zestaw upominków, a także płytkę pokrytą kamieniem (do promocji Cif-a tenże kamień usuwającego).

Jeśli macie Państwo jakiś ciekawy, nietypowy pomysł i chcecie go zrealizować, albo nie macie pomysłu, ale wiecie że to musi być COŚ zapraszamy, pomyślimy razem.

Filiżanki
BILFINGER INFRASTRUCTURE

Filiżanki z nadrukiem logotypu plus spodki z trzema różnymi nadrukami na całej powierzchni. Bardzo eleganckie i oryginalne.

Welcome Pack
BZ WBK FAKTOR

Pudełko powitalne dla Klientów BZ WBK FAKTOR zawierające smycz, długopis, skórzany wizytownik i pen-drive w kształcie karty kredytowej.

Projekt technologiczny i wykonanie: IBI.PL

Projekt graficzny: Klient

Bilifinger Berger Polska SA
pudelko na upominek

Indywidualne pudełko na upominek świąteczny z nadrukiem logo, wstążką w kolorze logo. Pudelko wyłożone bibułką w kolorze niebieskim, zapakowana nalewka z indywidualną etykietą i karnecikiem z życzeniami.

SEKA S.A.
Proporczyki

Proporczyki unijne wykonywane na potrzeby identyfikacji sal szkoleniowych, w których realizowane są projekty unijne. W komplecie stojka na biurko.

Multikino
znaczek przypinany

Znaczek metalowy, grawerowany, robiony według indywidualnego projektu

Aranżacja sklepu
Lion-Gri Europe
projekt wystroju wnętrza

Przedmiotem zlecenia była nowa aranżacja sklepu Wina Mołdawskie w CH King Cross w Warszawie. Oprócz projektu wykonywaliśmy i montowaliśmy wszystkie wydruki, cytaty oraz szyld. Całość w drewnie ze złotymi elementami i szkłem, elegancka, nie nazbyt nowoczesna.

Statuetka
British American Tabacco
szklana statuetka

Projekt i realizacja szklanej statuetki dla "Gwiazdy księgowości". Statuetka przechodnia, dodtkowo każda "Gwiazda" otrzymywała grawerowaną tabliczkę w eleganckim etui (też wg naszego projektu) na pamiątkę.

Zawieszki zapachowe
różni
zawieszki do samochodu

Zawieszki zapachowe do samochodów, według indywidualnego wykrojnika, z nadrukiem firmowym, wszystko zgodnie z naszymi projektami.

Kielichy
ASC Sp. z o.o.
Kielichy z żywicy

Kielichy do Martini wykonane z żywicy o wysokości 2 metry, w środku może siedzieć modelka.

Stojak
YARA POLAND
stojak na produkty

Stojak na produkty Air1 - w pojemnikach 10 i 18 litrów. Stojaki mają stać na wybranych stacjach Orlen.

Dekoracje
ASC Sp. z o.o.
projekt i wykonanie dekoracji

Na spotkanie z dziennikarzami, na którym prezentowane były nowe produkty firmy Ricoh wykonaliśmy projekt i wystrój restauracji Villa Foksal w Warszawie

  • Wczytuję dane ...