Masz pytania - chętnie odpowiemy
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Dotyczy:
Zapytanie:
Kod z obrazka:
Captcha

Katarzyna Ratajczyk
Niezniszczalne

Autor: Katarzyna Ratajczyk
Tytuł: NIEZNISZCZALNE. Prawdziwe opowieści przedsiębiorczych kobiet, czyli czego uczy nas porażka.
Wydawnictwo: Poradnia K
Oprawa: twarda
Ilość stron: 308
Gdzie kupić: sklep.poradniak.pl

Kolejna książka ze spotkania networkingowego - tym razem było to jublieuszowe śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Książka składa się z 11-tu wywiadów z kobietami, które pomimo (a może dzięki) porażce - czy to zawodowej czy życiowej - poskładały swoje życie, zbudowały je na nowo i teraz z sukcesem prowadzą firmy małe i większe. Wszystkie współpracują z Siecią przedsiębiorczych Kobiet, jako mentorki pomagają młodym bizneswomen stawiać pierwsze kroki w biznesie, doradzają, wspierają, czasem straszą.

Książka bardziej inspirująca niż edukacyjna, w wielu historiach można znaleźć elementy swojego, życia biznesu. I od razu refleksja - to nie tylko ja tak mam, to nie tylko mnie spotkało. Ja zrobiłama tak, a ona? Spotkamy też historie, które jeszcze przed nami, bo przecież nie wiadomo całkiem co życie przyniesie. A im więcej historii, casów będziemy znać tym łatwiej będzie nam sobie poradzić z sytuacjami, które spotkamy czy to w życiu prywatnym, czy zawodowym, dlatego warto czytać historie, warto słuchać.

Cała książka jest dobrze napisana, miło się ją czyta, czasem ze smutkiem, często z uśmiechem. Wszystkie historie mają optymistyczne zakończonie. Autorka pokazuje też siłę networkingu, społeczności, wzajemnego wspierania się w organizacjach biznesowych, szczególnie tych kobiecych.

 

OCENA i PODSUMOWANIE
sposób napisania dobry
przekazana wiedza opisy przypadków
czy warto tak, szczególnie polecam kobietom
co mnie zainspirowało sposób podejścia do porażek jak do wyzwań
  ogromna siła tkwiąca w nas, która często na codzień jest ukryta