Masz pytania - chętnie odpowiemy
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Dotyczy:
Zapytanie:
Kod z obrazka:
Captcha

IBI.pl

DZISIAJ

Działamy na rynku od nastu lat, pokonaliśmy wiele przeszkód, wykonaliśmy wiele rzeczy nie do wykonania takich jak: kielichy Martini, w których siedziały króliczki Playboya, płytki pokryte specjalnym kamieniem do promocji CIF-a, specjalna statuetka (jedyna taka) dla Gwiazdy Księgowości British American Tabbaco, nie wspominając o zwykłych zleceniach, ale "na wczoraj".

W chwili obecnej nasze działania koncentrujemy na wszelkiego rodzaju materiałach drukowanych - od pomysłu po druk i dystrybucję, druku cyfrowym zaproszeń w niewielkich nakładach i ich wysyłce, indywidualnych kalendarzach trójdzielnych, i oczywiście na wszelkich innych zadaniach, które zechcecie Państwo nam powierzyć.

Drugim obszarem, który rozwijamy to doradztwo strategiczne w zakresie działań marketingowych, szczególnie istatne dla firm nowych, zaczynających swoją działalność albo na rynku albo na rynku polskim. Dla nowo-powstających firm mamy specjalną ofertę zawierającą pakiet niezbędnych materiałów oraz konsultacji.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze, ponieważ w Internecie doba nie ma końca. Jednak w godzinach nocnych i w weekendy nie zawsze odbieramy telefony - za to odpowiedzi mailowej można się spodziewać zawsze.

 

JUTRO

Mamy nadzieję pracować jeszcze lepiej, wydajniej, mieć ciekawsze pomysły i jeszcze więcej zadowolonych Klientów.

 

WCZORAJ

Firma IBI.pl powstała w 2000 roku jako studenckie hobby i sposób na zdobycie doświadczenia. Mineło kilka lat, studia już za nami, a nasza inicjatywa przekształciła się w zajęcia na cały etat. Dzięki trosce o Klienta, chęci pomocy i oczywiście wysokiej jakości zdobyliśmy grono lojalnych Klientów, co pozwoliło nam na dalszy rozwój i poszerzenie oferty.