Masz pytania - chętnie odpowiemy
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Dotyczy:
Zapytanie:
Kod z obrazka:
Captcha

Projekt graficzny ulotki, folderu, banerka, czy logo to rzecz niezwykle ważna. Często projekt właśnie (i hasło) decydują o powodzeniu lub nie kampanii. Często właśnie dobry projekt witryny przyciąga Klientów do sklepu, ciekawy projekt serwisu www sprawia że do niego wracają, a nietypowy mailing wywołuje uśmiech na twarzy nawet przy przeglądaniu rachunków.

Współpracujemy z wieloma grafikami i takimi co robią projekty "z nutą artyzmu" i takim co robią projekty "techniczne" i nowoczesne i... Dzięki temu każde zadnie jesteśmy w stanie zrealizować szybko, sprawnie i dobrze. Pierwsze projekty to zawsze wyzwanie, bo czy się dobrze zrozumieliśmy, czy się spodoba? Zwykle też przy pierwszysch projektach jest sporo zmian - bo musimy dokładnie poznać oczekiwania Klienta, a potem to już "Z pazurki na górki".

Na etapie projektu trzeba też pamietać o możliwości reprodukcji na papierze, odwzorowania go w internecie, modyfikacji formatu - nasi specjaliści sprawdzają każdy projekt także pod tym względem. Korzystamy z materiałów własnych, serwisów ze zdjąciami (głównie fotolia.pl i istocphoto.com), dbamy o to aby nasze projekty nie naruszały niczyich praw autorskich i tego samego oczekujemy od Klientów. Zawsze przygotowujemy min dwie wersje projektów wstępnych.

Zobacz nasze realizacje >>>

Praca nad projektem

Praca nad projektem to rzecz wydaje sie łatwa, często jednak na tym etapie prac dochodzi do nieporozumień. opracowaliśmy więc model pracy pozwalający i nam i Klientom osiągnąć jak najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie.

Nasz model pracy wygląda tak:

1) Klient określa swoje potrzeby - najlepiej gdy jest to napisany brief, ale luźne przemyślenia mailem czy w rozmowie telefonicznej też są bardzo cenne.

2) Konsultujemy brief, ustalamy szczegóły

3) Przygotowujemy dwie lub trzy wersje projektów wstępnych - przedstawiają one koncepcję, kolorystykę, pomysł. Często w szczegółach nie są dopracowane i przedstawiamy Klientowi do opinii

4) Klient wybiera wersję wstępną która najbardziej mu się podoba, przedstawia swoje pierwsze uwagi

5) Przygotowujemy dopracowaną wersję projektu, z uwzględnieniem już wszystkich szczegółów pracy, wszystkich elementów: wszystkie strony folderu, serwis www z podstronami, wszystkie strony czasopisma itd.

6) Wprowadzamy poprawki/korekty do projektu do pełnego zadowolenia Klienta.

7) Przygotowujemy pracę "na ostro" do druku, publikacji w Internecie

8) Przekazujemy pracę Klientowi (wskazanej przez niego drukarnii), instalujemy na serwerze lub sami produkujemy, a materiały i pliki otwarte przekazujemy na płycie Klientowi wraz z fakturą za wykonaną pracę