Masz pytania - chętnie odpowiemy
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Dotyczy:
Zapytanie:
Kod z obrazka:
Captcha

Partnerzy PWP

Od jesieni 2014 roku IBI.pl jest Partnerem Projektu Wspierania Przedsiębiorczości. PWP jest to organizacja networkingowa, skupiająca aktywnych, działających i chcących pomagać sobie i innym przedsiębiorców. Oczywiście każdy z członków ma też cele biznesowe - zwiększenie przychodów firmy, poszerzenie sieci kontaktów. W grupie poznajemy siebie, swoje biznesy i pomagamy sobie wzajemnie. Warszawska grupa jest coraz większa i coraz prężniej działa. Poniżej jej członkowie i moje subiektywne opisy, rekomnedacje i przemyślenia na ich temat.

Logo Nazwa A kto to?

Projekt Wspierania
Przedsiębiorczości 

Bartek Ślazyk

Bartek to specjalista networkingu i trener sprzedaży. Po jego szkoleniach skuteczność handlowców wzrasta niebywale - sprawdzone i przetestowane - nie na sobie, ale wiem to na pewno.
Bartek też prowadzi bankiety PWP, zarządza całą organizacją i prowadzi wrocławską grupę.
     

Kancelaria
AUDIX POLSKA

Monika Toczyńska

Kancelaria "Dla Ludzi" - 4 działy - prawny, księgowy, funduszy unijnych i fotowoltaniki. W każdym specjaliści, bo Monika lubi otaczać się ludźmi, którzy robią to na czym się znają i co lubią. Windykacja - za kolejne zamówienie Klient sam z siebie płaci z góry :) - lepiej nie można.
     

Klub Przedsiębiorcy

Joanna Wiejak

Asia Wiejak to legenda. Warto ją znać, warto od czasu do czasu na którejś z jej spotkań networkingowych wpaść, a ostatnio robi ich naprawdę dużo. Rozwija też Klub Inwestora - warto posłuchać i skorzystać z dobrych rad i sprawdzonych pomysłów.
     

KSENIA COACHING

Oksana Alpern

Oksana to specjalistka od coachingu. Rzeczywiście skłania do myślenia, do refleksji. Nie narzuca swojego zdania - ale w trakcie coachingu grupowego świetnie panuje nad grupą. Warto spróbować.
     

PPIU Sp. z o.o.

Jarosław Szymanek

 

TwoMemory to w skrócie:
- szkolenia - ochrona i wykorzystanie znaków towarowych, wystąpienia biznesowe, edukacja finansowa
- organizacja eventó
- Barterklub w Warszawie
     

POS-MARKETING

Mariusz Choryło

Gadżety, gadżety i jeszcze raz gadżety. Dłudopisy, pen-drivy, power-banki, koszulki, breloki i wszystko inne co możesz dać Klientowi w podziękowaniu za współpracę i żeby o Tobie i Twojej firmie nie zapomniał.
     
  KRZYSZTOF PILCH Trener, planista finansowy. Pomoże Ci zaplanować przychody, wydatki, inwestycje. Stworzycie razem koło równowagi, plan bezpieczeństwa finansowego i wszystko co jest potrzebne aby mieć finanse pod kontrolą i czuć się bezpiecznie.
     
AVIDA
AKADEMIA ROZWOJU


Bożena Lewicka
Trening oddechu, medytacje, niesamowite płyty relaksacyjne, na szczęście, na miłość, pomagają na wszystko, bo Bożena ma niesamowity głos. Szkolenia dla dorosłych i dla dzieci. Czasem warto się na chwilę zatrzymać - Bożena uczy jak to robić mądrze.
     
 

Grupa ANG BIZNES

Grażyna Perska

W obszarze finansów i finansowania dla Grażyny nie ma tajemnic. Czymś co ją wyróżnia na rynku jest to że ona szuka najlepszego rozwiązania dla Klienta, a nie tego które musi sprzedać, czy na którym najwięcej zarobi. Finansowanie bankowe i pozabankowe, faktoring, doradztwo, porównywanie ofert.
     

CYKADA Studio

Monika Rozowska

Kupujemy oczami, dlatego dobre zdjęcie naszego produktu jest na wagę złota. Monika specjalizuje się w zdjęciach domów i mieszkań. Jeśli chcesz sprzedać lub wynająć mieszkanie dzwoń do Moniki wydatek na zdjęcia zwróci Ci się dużo szybciej niż myślisz - sprawdzone, mieszkania z jej zdjęciami sprzedają się "na pniu".
     
 

PRAMERICA

Anna Kościołek

Ania dba o nasze poczucie bezpieczeństwa. Będzie tak długo przygotowywać ofertę, aż będzie ona dokładnie taka jak to sobie wymarzyliśmy. A potem już nie straszne nam będą choroby, wypadki, czy nawet emerytura, bo i my i nasi bliscy będą zabezpieczeni.
     

CATALINA Instytut Rachunkowości

Katarzyna Bubnowska

Katarzyna to wymarzona księgowa dla lekarzy, dietetyków, poradni. Specjalizuje się w obsłudze Klientów z branży medycznej dzięki temu o przepisach dotyczących tej branży wie wszystko, a może jeszcze więcej.
     
 

NSP

Zbyszek Jurkowski

Zbyszek dba o nasze zdrowie i profilaktykę. Dostarcza niesamowitych napojów - na odkwaszenie, na poprawę tego żeby nam się chciało chcieć. Witaminę C, która się skręca w dobrą stronę :) Wie jak sprawić, żebyśmy i my i nasz organizm  się czuli młodsi i zdrowsi.