Masz pytania - chętnie odpowiemy
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Dotyczy:
Zapytanie:
Kod z obrazka:
Captcha

W pierwotnej wersji reklama internetowa miała być w dziale Marketing, a nie IT, bo to przecież marketing jest. Ale po przeanalizowaniu różnych podziałów np. w serwisie Oferia.pl okazało sie, że reklama internetowa jest traktowana osobno, a więc tym razem idąc z prądem my też ją tak potraktujemy.

Naszym Klientom proponujemy wykonanie banerków flash i statycznych, projekt i wysyłkę newsletterów, zaproszeń internetowych, e-kartek. Możemy także przygotować kampanie internetową, napisać teksty na stronę www, pomyśleć co zrobić, żeby strona odżyła, żeby była lepiej wypozycjonowana. Pozycjonowaniem i kampaniami reklamowymi w Internecie zajmujemy się we współpracy z innymi, którzy robią to lepiej od nas (czasem warto zauważyć, że nie wszystko robi się najlepiej...). Naszym celem jest efekt i zadowolenie Klienta i ten własnie cel staramy się osiągnąć wszelkimi znanymi nam metodami. Poniżej kilka naszych prac:

Banery statyczne
BZ WBK Faktor
banery jpg/gif/png

Różne rodzaje banerków na stronę własną oraz reklamowych do różnych serwisów branżowych.
 

Banery - oferty
Electro World
banery jpg/gif/png

Banerki statyczne do newsletterów lub na stronę sklepu Electro World.

Newsletter
Electro World
newsletter

Co tygodniowy newsletter wysyłany dla firmy ElectroWorld. Newsletter był zróżnicowany terytorialnie. Zajmowaliśmy się projektowaniem, przygotowaniem, wysyłką i aktualizacją bazy danych adresatów.

  • Wczytuję dane ...