Masz pytania - chętnie odpowiemy
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Dotyczy:
Zapytanie:
Kod z obrazka:
Captcha

W wyniku spotkania networkingowego, a właściwie cudownego bankietu PWP w kasynie w Pałacu Prymasowskim poznałam Pana Jarka, a potem Pana Roberta. Spotkaliśmy się na kawie, żeby porozmawiać o ewentualnej współpracy – mieliśmy głównie mówić o modernizacji serwisu internetowego Platformy Produktów i Usług. Od słowa do słowa skończyło się tak, że IBI.pl zostało sponsorem szkolenia „Rewolucja w Komunikowaniu się...” z udziałem Piotra Tymochowicza.
Dla potrzeb tego wydarzenia i organizatora (Platformy Produktów i Usług) stworzyliśmy serwis internetowy działający pod adresem szkolenia.ppiu.pl – warto zaglądać, bo dział szkoleń Platformy ma bardzo interesujące plany, oraz materiały na samą konferencję – notesy, długopisy, torby na upominki, zakładki do książek. Oto efekt naszej pracy:

A samo szkolenie było niezapomnianym przeżyciem. Dwa wykłady Piotra Tymochowicza – już pierwszy sprawił, że ani przez chwilę nie żałowałam tej współpracy, potem kolejne wystąpienia Ireny Sowińskiej z Instytutu Prosperity, Piotra Mazurowskiego, Mirosława Mikołajczyka i Klaudii Pingot.
Każde wystąpienie niosło ze sobą jakiś przekaz i tak to co ja najlepiej zapamiętałam:

  • ważne jest otwarcie emocjonalne
  • nie musisz być perfekcyjny– bądź autentyczny
  • w relacjach z innymi włącz ciekawość
  • umowy pisze się na czas wojny, a nie pokoju
  • mówmy jasno o swoich oczekiwaniach

Zwieńczeniem wieczoru był drugi wykład Piotra Tymochowicza, na którym podzielił się z nami oprócz swojej wiedzy w zakresie komunikacji, także wynikami swojej pracy naukowej, które będą opublikowane dopiero w październiku 2015 roku – poczułam się wyróżniona.

Kropkę na i postawiła kolacja z niektórymi prelegentami, organizatorami i drugim sponsorem – przesympatyczną panią Marią produkującą naturalne kosmetyki krzemowe. A wychodząc dowiedzieliśmy się że Polska wygrała z Niemcami. To był wyjątkowy wieczór. Mam nadzieję, że będę miała okazję współpracować z Platformą przy organizacji kolejnych szkoleń i w nich uczestniczyć.