Masz pytania - chętnie odpowiemy
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Dotyczy:
Zapytanie:
Kod z obrazka:
Captcha

Kierujemy się zasadą, że każdy projekt da się zrealizować. A w dzisiejszych czasach firma bez strony www w zasadzie nie istnieje.

Przygotowujemy strony www od prostych e-wizytówek do bardzo rozbudowanych serwisów informacyjnych. Przy wykonywaniu prac wykorzystujemy najnowsze technologie. Atrakcyjny wygląd stron zapewnia stosowanie technik tj. Flash, CSS, JavaScript, Java. Aby serwisy działały szybko, a nawigacja była intuicyjna dla odwiedzających stosujemy techniki dynamicznego tworzenia stron po stronie serwera przy pomocy języków PHP, CGI, Perl i systemów baz danych PostgreSQL i MySQL. Na życzenie klienta serwis możemy wykonać wykorzystując inne technologie dostępne na rynku.

Zapewniamy wykonanie kompleksowego projektu graficznego serwisu internetowego dostosowanego do potrzeb Klienta. Każdemu, niezależnie od wielkości i stopnia skomplikowania, poświęcamy maksimum uwagi. Tworzone przez nas serwisy oferujemy w dowolnych wersjach językowych.

Koszty wykonania serwisów ustalane są indywidualnie.

Zobacz nasze realizacjie >>>

Do każdego serwisu czasem potrzebne jest coś, coś co ułatwi życie Klientom, przyciągnie ich uwagę, sprawi że zostaną na dłużej lub będą do nas zaglądać. I takie coś możemy wymyślić i wykonać.

Takim czymś mogą być różne kalkulatory przeliczające jednostki, formaty, wymiary np. na nasze opakowania, nasze własne oznaczenia, wyliczający Klientowi wartość zamówienia itd. Na rynku jest bardzo wiele takich rozwiązań, ale zwykle jak przychodzi do konkretów to się okazuje, że tu byśmy chcieli inaczej, a tu też itd. Oferujemy możliwość modyfikacji istniejących lub stworzenia własnego autorskiego rozwiązania.

Czasem do konkursu potrzebny jest specjalny system przyjmowania zgłoszeń, a czasem są specjalne wymagania dotyczące wysyłki newslettera, my się ich nie boimy.

Nie zajmujemy się pisaniem gier, tworzeniem portali społecznościowych, randkowych i innych.

System CMS

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów, ale też w trosce o naszą własną wygodę i tempo pracy napisaliśmy autoski system CMS. System ten pozwala na zarządzanie i prostą witryną i bardzo dużym portalem. Czasem nawet dla prostych witryn wydaje się być za skomplikowany, ale serwisy internetowe mają to do siebie że się stale rozwijają i często pierwotny system trochę na wyrost po chwili okazuje się być akurat.

Podstawowe możliwości naszego systemu:
- elastyczny, budowany z modułów
- z autoryzacją
- z systemem uprawnień edytora, konstruktora, administratora

Poniżej dla naszych Klientów krótka instrukcja użytkowania naszego systemu:

Kalkulator poligrafa
JAKON
aplikacja www

Aplikacja umieszczona na wykonanej i zaprojektowanej przez nas stronie www przeliczająca wagę na arkusze i odwrotnie, bardzo pomocna przy składaniu zamówień na papier - zwykle wiemy ile jest nam potrzebnych arkuszy, a kupować musimy w kg.

Zobacz serwis >>>

Portal matrymonialny
GRM Media
dobór partnerski, ankiety, profile

Wykonaliśmy i cały czas modyfikujemy całe oprogramowanie do portalu matrymonialnego julie.pl. Profile Pań, ankiety, różne formy doboru automatycznego, testy psychologiczne, różne rodzaje kont w zależności od abonamentu, różne wersje serwisu w zależności od tego czy loguje się Pani czy Pan i wiele wiele innych funkcjonalności.

Zobacz serwis >>>

  • Wczytuję dane ...