Masz pytania - chętnie odpowiemy
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Dotyczy:
Zapytanie:
Kod z obrazka:
Captcha

Klaudia Pingot
SPECBABKA

Autor: Klaudia Pingot
Tytuł: Specbabka. Obudź w sobie kobiecą moc!
Wydawnictwo: Sensus
Oprawa: miękka
Ilość stron: 304
Gdzie kupić: http://www.sensus.pl/

 

To jedna z pierwszych książek motywacyjnych jakie przeczytałam - dostałam od przyjaciół pod choinkę lat temu chyba dwa. Długo leżała i czekała. Potem jak już się za nią zabrałam okazało się, że nie można jej tak po prostu czytać, że trzeba się zatrzymać, zastanowić, zrobić ćwiczenie. Że czytanie w tym przypadku wiąże się z nauką i rozwojem, z wprowadzaniem zmian tu i teraz a nie tylko z czytaniem o nich.

Bardzo dobra książka, skłania do przemyśleń, refleksji. Autorka prowadzi nas przez różne obszary naszego życia, stawia pytania, zadania, ćwiczenia. Jeśli rzeczywiście chcemy coś zmienić i zaczniemy wsłuchiwać się w siebie, stawiać sobie cele i zmienimy sposób myślenia - nauczymy się kierować naszym "słoniem:, nasze życie na pewno będzie inne.

SpecBabka jest lekturą dla każdej kobiety, bo każda jest wyjątkowa. Szczególnie polecam ją jednak tym które próbują lub chcą spróbować swoich sił we własnym biznesie. Klaudia Pingot udowadnia że pieniądze można zarabiać miło, łatwo i przyjemnie trzeba tylko robić to w zgodzie ze sobą - a nie wszyscy psychicznie są gotowi na zarabianie. Polecam warto poznać słonia :)

OCENA i PODSUMOWANIE
sposób napisania bardzo dobry
przekazana wiedza praktyczna
czy warto tak, szczególnie polecam kobietom
co mnie zainspirowało inne spojrzenie na mój sposób podejmowania decyzji
  skłania do myślenia i działania