Masz pytania - chętnie odpowiemy
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Dotyczy:
Zapytanie:
Kod z obrazka:
Captcha

Prezentowane poniżej realizacje zostały przez nas wykonane od A do Z, czyli od pomysłu, schematu przez projekt poprzez oprogramowanie i wdrożenie wraz z naszym autorskim CMS.

IPBBS
Izba Przedsiębiorstw Branży Biurowo-szkolnej
serwis informacyjny

Serwis podzielone na dwie strefy - publiczną i przeznaczoną tylko dla członków Izby. Oprócz informacji Izby przedstawia kalendarz najbliższych wydarzeń branżowych, kursy walut, wskaźniki giełdowe. Serwis uzupełniony jest o specjalne moduły: ankieta, plebiscyt, prezentacja ofert partnerów.

Zobacz serwis >>>

Szkolne Przygody
Blog

Blog w oparciu o WordPressa z autorską grafiką, poświęcony sześciolatkom w szkole, a właściwie opisujący dzieje jedngo sześciolatka.

Zobasz serwis >>>

Czytamy i Gramy
Blog

Blog w oparciu o WordPressa z autorską grafiką, poświęcony książkom, grom planszowym i wydarzeniam kulturalnym dla dzieci.

Zobasz serwis >>>

www.auto-szyby.pl
Saint-Gobain HanGlass Polska oddział Autover
serwis internetowy

Serwis o szybach samochodowych wzbogacony o wyszukiwarkę warsztatów zintegrowaną z Google Maps, pokazuje warsztat najbliższy, wyznacza trasę dojazdu...

Zobasz serwis >>>

Lektor w Rosji
Ambasada RP w Moskwie
serwis internetowy

Serwis podzielony na dwie strefy - publiczną dla wszystkich, oraz tą która jest podstawą dla lektorów. Celem serwisu jest wymiana doświadczeń pomiędzy lektorami języka polskiego nauczającymi na rosyjskich uczelniach. Serwis oprócz stron z prezentacjami, aktualnościami ma też forum.

Zobacz serwis >>>

Taxi Słowik
Taxi Słowik
prosty serwis www

Prosty serwis www (bez CMS-s) przedstawiający ofertę firmy taksówkowej z Grodziska Mazowieckiego.

zobacz serwis >>

Soki naturalne
WINROM
serwis produktowy

Serwis przedstawiający nowe na polskim rynku soki naturalne - z granatu, dzikiej róży, pigwy. Docelowo ma być w wielu wersjach językowych oraz rozbudowany o sklep internetowy.

zobacz serwis >>

Zaczarowany Zamek
Przedszkole
serwis internetowy

Strona przedszkola, w przyszłości ma być poszerzona o strefę dla Rodziców.

Zobacz serwis >>

Certyfikowany Spawacz
SEKA S.A.

Strona projekt "Wsparcie MŚP w kształceniu certyfikowanych spawaczy". Strona jest jednym z elementów działań promocyjnych - e-mailing, reklama internetowa, ulotki itd. realizaowanych na podstawy tego projektu. Strona działa w oparciu po nasz autorski system CMS jest usupełniana przez pracowników SEKA z całej Polski i zintegrowana z innymi serwisami projektów.

Zobacz serwis >>>

Propap
Propap sp. z o.o.
serwis www

Serwis www w oparciu o nasz autorski system CMS, z kalkulatorem poligrafa. Przedstawia pełną ofertę firmy, w uzupełnieniu do sklepu internetowego

zobacz serwis >>

Agencja CKiD
Agencja CKiD
serwis informacyjny

Serwis przedstawiający ofertę najbliższych szkoleń - specjalny moduł szkolenie oraz serwis prezentujący ofertę czasopism, w tym archiwum czasopism. Specjalny moduł pozwalający na zarchiwizowanie wszystkicg czasopism z kilku ostatnich lat oraz ich prezentację wedle dowolnie wybranych krytetów: tytuł, rok wydania, cena.

Zobacz serwis >>>

www.estillo.waw.pl
FHU KAMA
prezentacja nowej marki

Serwis prezentujący nową markę firmy KAMA, połaczony od razu z serwisem firmy KAMA (też przez nas wykonanym)  prezentującym ogólnie ofertę firmy. W przypadku ESTILLO jesteśmy też autorami logotypu marki :)

zobacz serwis >>

www.bilfinger.pl
Bilfinger Berger Budownictwo
serwis korporacyjny

Strona www koncernu Bilfinger Berger Budownictwo. Grafika oparta o lay-out niemiecki. W komplecie do serwisu www tworzony był serwis intranetowy oraz wewnętrzne portale poświęcone HR i BHP.

zobacz serwis >>

  • Wczytuję dane ...

Strony wykonane w oparciu o nasz CMS (wg projektu Klienta):

www.e-konsultant.com

www.euroafryka.org

www.octopusmedical.pl

www.okpn.pl