Masz pytania - chętnie odpowiemy
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Dotyczy:
Zapytanie:
Kod z obrazka:
Captcha

Ten dział powstał z potrzeby chwili, serca i tego, że zawsze lubiłam coś pisać o czymś - relacje, recenzje, opisy.

Ty tak dużo czytasz, co warto polecić - i tu ja mogłam polecać dużo, ale nie książek z zakresu prowadzenia biznesu, rozwoju, motywacji, bo takich czytałam niewiele. Od kiedy zaczęłam pracę z trenerem-planistą finansowym i okazało się, że głównym obszarem na którym musimy pracować - oprócz finansów i oszczędności - jest kariera zaczęłam zwracać większą uwagę na to co czytam i na jakie szkolenia chodzę.

Na kole równowagi pojawiła się pozycja edukacja - na każdy miesiąc przewidziana jest 1 książka i 1 wartościowe szkolenie. Jak mam zadanie to je realizuję - tak mam, że jak coś zapisane, musi być zrobione to będzie zrobione - czasem z opóźnieniem, ale będzie.

Powstała w mojej głowie lista książek, które chcę przeczytać - cały czas się zmienia - i powstał pomysł opisywania tychże książek. Także powinna się pojawiać jedna recenzja w miesiącu.

Mój stosik zaplanowany, częściowo przeczytany na zdjęciu. Stosik się zmienia - powoli przekształca się w stosik książek z autografem - takie uwielbiam najbardziej. Jeśli macie dla mnie jakieś fajne pomysły na lekturę piszcie, dzwońcie, łapcie mnie na FB lub na LinkedIn-ie.
 

Zapraszam do lektury - wszelkie uwagi te pozytywne i te negatywne poproszę na maila :) Jeśli pomysł się sprawdzi i będzie zainteresowanie ten dział i dział "Z życia firmy", w którym zaczęłam opisywać szkolenia przeniosę na osobny blog.

Na koniec każdej recenzji znajdziecie podsumowanie - w czym dana lektura mnie zainspirowała i co pod jej wpływem zamierzam zrobić/zmienić, albo co już robię.